EĞİTİM SEÇİMİNİ NASIL YAPARIM?

Diksiyon

17 yaşından büyük herkes için uygun ve gerekli bir eğitimdir. Yaşamın her aşamasında, Doğru ve Güzel konuşmak, birçok referanstan daha güçlüdür. Daha ötesini yani profesyonel konuşmacılığı düşünenler için de, diksiyon eğitimi temeldir. İş ilanlarının çoğunda “düzgün diksiyon” ibaresi vardır. İş mülâkatlarında, konuşmanız, çekim alanı yaratır. Bu eğitim grup eğitimi olmamalıdır. Ortalama 20-30 saatlik ve birebir verilen bir eğitimdir. Yaşamınızda 30 saat nedir ki?

Konuşma Atölyesi

Diksiyon eğitimi almış bireyler için, konuşmanın geliştirilmesi, Etkili Konuşma, Etkili İletişim becerilerinin geliştirilmesi için yapılan bir grup çalışmasıdır. En az4, en çok 10 kişi ile yapılması idealdir. Kurumsal Eğitim çalışmaları için de etkili bir yöntemdir.

Seminer

Farklı sektörlerden kurumların çalışanları, alt ve üst yöneticileri için; İletişim, diksiyon, topluluk karşısında konuşma, sunum veya beden dili, imaj gibi başlıklarda verilebilecek, 1 veya 2 günlük seminer eğitimleri seçilebilir.

Özel Eğitimler

Spiker, Muhabir, Seslendirmen veya oyuncu olmak isteyenler için tasarlanan, stüdyo ve sahne içeren eğitimlerdir. Öncesinde Diksiyon eğitimi almış olmak ve eğitmenin onayı ile alınabilecek eğitimlerdir.

Konuşma Koçu

Bireysel ve kurumsal anlamda ‘çok konuşmak’ zorundaysanız, konuşma tekniklerini bilmek ve konuşmanın niteliklerine göre hazırlık yapabilmek zorundasınız. Belirli bir süre için, rutin çalışmanızı aksatmadan alabileceğiniz bir danışmanlıktır.